Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Wszystko co jest związane z zespołem i nie pasuje do innych kategorii.

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez electric muddy » Wt paź 07, 2014 10:35 pm

Daj se spokój, nie będziesz specjalnie tłumaczyć tego ;) jak będę miał jakiś weekend kiedy będę siedział przez sobotę i niedzielę w domu to wtedy popróbuje :)
ELECTRIC MUDDY
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
electric muddy
Stoned
 
Posty: 596
Dołączył(a): So lip 25, 2009 3:34 pm

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez 2000 man » Śr paź 08, 2014 11:36 am

Grał na przesłuchaniu - wydawało mu się, że poszło dobrze, ale go nie przyjęli, więc w Austin TX założył sobie zespolik Storyville (rozpadł się w 98r.), z którym nagrał dwie płyty.
NO FUN
Avatar użytkownika
2000 man
Moderator
 
Posty: 1829
Dołączył(a): N lip 12, 2009 8:49 pm

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez electric muddy » Śr paź 08, 2014 11:48 pm

Dzięki :) ja pewnie nie dałbym rady to przetłumaczyć, albo jak znam siebie przetłumaczyłbym źle :P
ELECTRIC MUDDY
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
electric muddy
Stoned
 
Posty: 596
Dołączył(a): So lip 25, 2009 3:34 pm

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez patrykut » N paź 12, 2014 9:27 pm

Czy Mick Jagger w okresie działalności Stonesów palił (lub pali) papierosy? Oglądałem trochę zdjęć Stonesów i na ani jednym nie widziałem Micka z fajką w ustach.
Avatar użytkownika
patrykut
 
Posty: 43
Dołączył(a): Pn sie 25, 2014 9:03 pm
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez 2000 man » Wt paź 14, 2014 5:52 pm

Na pewno palił w latach 60tych i na początku 70tych. Jest dużo jego zdjęć z papierosem w dłoni, poszukaj w google
NO FUN
Avatar użytkownika
2000 man
Moderator
 
Posty: 1829
Dołączył(a): N lip 12, 2009 8:49 pm

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez Jarski » Śr paź 15, 2014 2:07 pm

patrykut napisał(a):Czy Mick Jagger w okresie działalności Stonesów palił (lub pali) papierosy? Oglądałem trochę zdjęć Stonesów i na ani jednym nie widziałem Micka z fajką w ustach.


Fotka chyba z 1966 roku:

Obrazek
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez Zeppelinowiec » Śr paź 15, 2014 8:59 pm

-Do you prey to the Gods?
-The Old and the New.
-There is only one God, and His name is Death. And there is only one thing we say to Death: "not today".
Arya Stark i Syrio Forel
Avatar użytkownika
Zeppelinowiec
 
Posty: 378
Dołączył(a): So lut 15, 2014 9:16 pm
Lokalizacja: Paczkowo, pod Poznaniem

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez Heartbreaker » Pn cze 17, 2019 2:40 pm

Mam do Was ogromną prośbę. Otóż postanowiłem w końcu zaktualizować swoją kolekcję Stonesów, która od lat leżała odłogiem i zakupić co nieco wydawnictw, które ostatnimi czasy się pojawiły.
Do tej pory w większości mam jedynie (wstyd się przyznać) jakieś stare mp3 w podłej jakości.

Tych różnych reedecji albumów, nowych bootlegów, koncertów, bonusów o których tutaj pisaliście było ostanimi laty bez liku i przyznam, że w pewnym momencie już się w tym kompletnie pogubiłem i przestałem nawet śledzić. A nie chcę niczego przegapić.

Tak więc prośba :!:
Czy bylibyście w stanie wypisać jakie to oficjalne wydawnictwa/reedycje się w ciągu dajmy na to ostatnich 10 lat pojawiły? Tak z grubsza. Albo może znacie jakąś stronkę z takimi informacjami?
Chodzi mi głównie o "duże" reedycje/remastery i nowe koncerty. Pamiętam jedynie, że w 2009 remasterowano kilka albumów (w tym na pewno Black And Blue i chyba IORR)

Poza tym, z pewnością niektóre nowe reedycje pomieszały nieco w miksach. Np. jakiś czas temu (chyba to była ta ww. reedycja z 2009, muszę sprawdzić) zakupiłem nowe Tattoo You i zauważyłem, że w przynajmniej jednej piosence są wgrane nieco inne partie gitarowe. Z tego również względu chciałbym mieć wyłożone wszystko na tacy żeby móc sobie porównać to i owo.

Tak, proszę o wiele. Niemniej wiem, że jest tu co najmniej jedna osoba, która z pewnością posiada ogromną wiedzę na ten temat. ;)
Mam nadzieję, że ta prośba nie brzmi zbyt kuriozalnie. :mrgreen:
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez Jarski » Wt cze 18, 2019 6:14 am

Heartbreaker napisał(a):Czy bylibyście w stanie wypisać jakie to oficjalne wydawnictwa/reedycje się w ciągu dajmy na to ostatnich 10 lat pojawiły?


Na blogu Black & Blue, a konkretnie tutaj, od pozycji nr 72 i dalej znajdziesz wszystkie rzeczy, które Stonesi wypuścili od 2009 roku.
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Pytania i odpowiedzi związane z The Rolling Stones

Postprzez kris » N cze 23, 2019 11:19 am

Jarski napisał(a):
Heartbreaker napisał(a):Czy bylibyście w stanie wypisać jakie to oficjalne wydawnictwa/reedycje się w ciągu dajmy na to ostatnich 10 lat pojawiły?


Na blogu Black & Blue, a konkretnie tutaj, od pozycji nr 72 i dalej znajdziesz wszystkie rzeczy, które Stonesi wypuścili od 2009 roku.


Dokładnie, na blogu staram się aktualizować całą dyskografię (bez reedycji). To będziesz mieć spory orzech do zgryzienia, bo przez ostatnie 10 lat opublikowano tego w bardzo dużej ilości. Co do reedycji z 2009 roku, to można powiedzieć, że są to kopie tych wydawnictw z 1994 roku (reedytowane przez Virgin) - wtedy na Tattoo You pojawiła się dłuższa wersja Slave i na IORR (chyba Luxury). Część oficjalnych rzeczy już bardzo trudno dostać (na przykład GRRR! czy Sweet Summer Sun DVD i 2CD). Jeśli będziesz czegoś potrzebował, to pisz śmiało do mnie ;) W bootlegach też się sporo działo...

BTW. większość remasterów z 2009 można kupić za około 20 złotych w różnych sklepach internetowych. Ja w media markt kupiłem Goat Head Soup i Black And Blue :)
Jumping Jack Flash
Avatar użytkownika
kris
Stoned
 
Posty: 1194
Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do The Rolling Stones ogólnie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron