Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Wszystko co jest związane z zespołem i nie pasuje do innych kategorii.

Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez Jarski » Pt wrz 18, 2009 8:04 pm

Wszyscy znamy tę bajkę: pada hasło, że The Rolling Stones ruszają w trasę i od razu pojawia się pytanie, czy będzie to ta ostatnia. Temu - oraz naszym oczekiwaniom odnośnie następnego tournee zespołu - poświęcony jest ten temat.

Na początek pozwalam sobie wkleić swojego posta z forum "Rock and Roll Circus":

Jarski napisał(a):Jeśli chodzi o kolejne tournee, trzeba będzie poczekać na oficjalne informacje. Wydaje mi się jednak, że świetną okazją do ruszenia w drogę będzie dla Stonesów zbliżająca się dużymi krokami 50. rocznica istnienia zespołu. Wyobrażam sobie to tak:
1. Wiosna 2010 - konferencja prasowa, na której zespół zapowiada mającą rozpocząć się jesienią trasę koncertową
2. Jesień 2010 - Stonesi grają pierwsze koncerty (pewnie w USA); wydana zostaje nowa płyta
3. Wielkie tournee - obie Ameryki, Australia, Azja, Europa
4. Lipiec 2012 - ostatnie koncerty trasy w - a jakże! - Londynie

Myślę, że w trakcie tej trasy razem ze Stonesami pojawiliby się na scenie byli członowie grupy, Wyman i Taylor. Marzeniem byłoby zobaczenie całej szóstki 12. lipca 2012. Kto wie... :)

Nie bijcie, ale obawiam się, że kolejne tournee może być tym ostatnim :( Nie chodzi tu nawet o to, że Stonesi nie mają już niczego ciekawego do zaproponowania - słyszałem opinie, że ich muzyka jest wtórna a trasy oklepane - bo oczywiście jest odwrotnie. TRS to obok U2 chyba jedyny zespół-gigant, który potrafi oczarować nowym materiałem studyjnym i świetnymi występami na żywo (moi rodzice nie są fanami grupy, ale byli na Służewcu dwa lata temu i stwierdzili, że koncert był fantastyczny - o czymś to świadczy, nie?). Problem polega na tym, że oni mogą już mieć trochę dosyć... Po zakończeniu Licks Tour na rynku pojawił się czteropłytowy zestaw DVD (którego jestem szczęśliwym posiadaczem :D); na pierwszej płycie znajduje się m.in. dokument o przygotowaniach do trasy. Jest tam taka scena, w której czterej Stonesi pozują do zdjęć, a Charlie głosem narratora wypowiada słowa: "For me, it's too much." W zasadzie mógł mieć tylko na myśli cały ten szum medialny związany z organizacją i przebiegiem trasy, ale odniosłem dziwne wrażenie, że chodzi o coś innego. Zmęczenie materiału? A może po prostu pragnienie, by "zejść ze sceny niepokonanym" (ukłony dla ekipy Perfectu)? W sumie to diabli wiedzą, co by się stało, gdyby jeden z nich powiedział pas. Pewnie koniec.

Zresztą piep....ć to! Następna trasa będzie magiczna, a co po niej, to już się zobaczy :)


Zachęcam wszystkich do zabrania głosu.
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez 2000 man » Pt wrz 18, 2009 8:49 pm

Ehh no cóż...chłopaki kochają występować, robią to przecież całe życie.

Osobiście martwię się czy w ogóle będzie jakaś trasa koncertowa...z tego co widzę na ostatnich zdjęciach to Charlie trzyma się naprawdę dobrze, ale Mick...tak raczej na zmęczonego wygląda. Chociaż niektórzy uważają, że tak źle nie jest.

Jarski napisał(a):
Myślę, że w trakcie tej trasy razem ze Stonesami pojawiliby się na scenie byli członowie grupy, Wyman i Taylor. Marzeniem byłoby zobaczenie całej szóstki 12. lipca 2012. Kto wie... :)


Taylorowi zdrowie szwankuje. Swoją trasę odwołał ostatnio.
NO FUN
Avatar użytkownika
2000 man
Moderator
 
Posty: 1829
Dołączył(a): N lip 12, 2009 8:49 pm

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez Jarski » Pt wrz 18, 2009 8:59 pm

2000 man napisał(a):Taylorowi zdrowie szwankuje. Swoją trasę odwołał ostatnio.


Wiem, czytałem, ale do tego czasu się wykuruje. Zresztą nie musiałby grać z nimi całego koncertu; wystarczy, że dołączyłby na dwa, trzy numery. To samo z Billem.

Mam nadzieję, że z Mickiem nic poważnego. Pewnie dotarło do niego, że U2 zbyt zuchwale sobie ostatnio poczynają i trzeba będzie im pokazać, kto tu jest specem od wielkich tras ;) Teraz tylko ułożyć plan działania i w drogę :D
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez Heartbreaker » So wrz 19, 2009 12:32 am

Eee tam od razu źle wygląda... nabzykał się chłopak poprzediego wieczora i tyle.
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez StarStar » So wrz 19, 2009 5:56 pm

Jagger źle wygląda? To ja chyba jakaś mało obiektywna jestem, bo mi się z kolei wydaje, że wygląda całkiem nieźle. :D klik!
A tak wracając do głównego wątku... Ja chcę po prostu nową trasę. Miałam przyjemność być tylko na jednym koncercie (niestety :( ), co jest dla mnie stanowczo za mało (człowiek zachłanny jest... ;) ). Dlatego obiecałam sobie, że gdy pojawi się oficjalna informacja o nowej trasie koncertowej, to postaram się złapać jakąś dorywczą pracę, by zarobić trochę kasy na wyjazdy za granicę... No bo czego się nie robi dla Stonesów? :P
Avatar użytkownika
StarStar
 
Posty: 44
Dołączył(a): Śr sie 12, 2009 2:11 pm

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez Heartbreaker » N wrz 20, 2009 9:15 pm

W moim przypadku będą to minimum 3 koncerty. :)
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez Little Queenie » Wt wrz 22, 2009 7:27 am

W moim i siostry przypadku to beda tez 3 koncerty. LOL musimy nazbierac na 6 biletow i na dojazdy :P. A co do trasy... E tam, nie wiem po co sie zamartwiac i w ogole zastanawiac nad kazda kolejna trasa, czy bedzie ona ostatnia. Tak jest teraz, bylo poprzednim razem i nawet na poczatku 90-tych lat. Ja tam sadze, ze beda grali do konca zycia, bo oni zapewne woleliby umrzec niz zyc i nie dawac koncertow. Wybiore sie na koncerty pelna optymizmu, nie myslac o tym, bo jeszcze zamiast sie bawic na show, to bym plakala. A jak sie okaze, ze to byl ten ostatni raz, to wtedy zaczne sie martwic i rozpaczac :D.
LITTLE QUEENIE
Little Queenie
Moderator
 
Posty: 459
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 9:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez StarStar » Wt wrz 22, 2009 12:19 pm

Little Queenie napisał(a): Tak jest teraz, bylo poprzednim razem i nawet na poczatku 90-tych lat. Ja tam sadze, ze beda grali do konca zycia, bo oni zapewne woleliby umrzec niz zyc i nie dawac koncertow. Wybiore sie na koncerty pelna optymizmu, nie myslac o tym, bo jeszcze zamiast sie bawic na show, to bym plakala. A jak sie okaze, ze to byl ten ostatni raz, to wtedy zaczne sie martwic i rozpaczac :D
Jak najbardziej popieram taką postawę i myślenie!
Avatar użytkownika
StarStar
 
Posty: 44
Dołączył(a): Śr sie 12, 2009 2:11 pm

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez eleanorrigby » Wt wrz 22, 2009 4:56 pm

Mimo najszczerszych chęci to uważam, że jeśli jakaś trasa będzie, to będzie ona ostatnią, a jeśli znajdę się na choc jednym koncercie, będzie to najszczęśliwsza chwila w życiu!!
You think I'm crazy and baby I know that it's true
Before that you know it I think that you'll go crazy too...
Avatar użytkownika
eleanorrigby
Stoned
 
Posty: 625
Dołączył(a): Pn lip 27, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola (Łódź)

Re: Następna trasa koncertowa Stonesów - ostatnia?

Postprzez Stones » N paź 11, 2009 3:34 pm

Prawdę pisząc to członkowie zespołu The Rolling Stones są już w podeszłym wieku. Zbliażają sie do siedemdziesiątki. Zagrali chyba wszędzie. Poblili wiele rekordów popularności. Robili i nadal robią (patrząc przez pryzmat ostatnich lat) wielkie, niesamowite show. Po tym wszystkim moglibyśmy odpuścić chłopakom kolejnego turnee. Z drugiej jednak strony, kto by nie chciał zobaczyć Micka szalejącego na scenie czy Keitha i jego zarzyganego Fendera. Pewnie każdy, pytanie tylko czy jest to realne. Wydaje mi sie, że jak najbardziej TAK!!! Kiedyś przeczytałem w wywiadzie z Keithem, ze występowałby na scenie, nawet na wózku inwalidzkim . :) :) :)
Z całym szacunkiem dla panów Stonesów ale jeśli jeszcze jedno turnee,to ostatnie. To byłby odjazd wow. Niech żyje rock n roll :) :) :)
Peace and love :D
Avatar użytkownika
Stones
 
Posty: 126
Dołączył(a): So paź 10, 2009 10:27 pm

Następna strona

Powrót do The Rolling Stones ogólnie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron