1970 Get Yer Ya Ya's Out

Oficjalne wydawnictwa The Rolling Stones.

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez Heartbreaker » Wt wrz 22, 2009 4:32 pm

Rewelacyjna płyta, nie bez powodu nazywana najlepszą koncertówką w historii rocka. Już nawet nie wiem które nagranie jest "najbardziej kultowe" z tej płyty - Midnight Rambler? Sympathy For The Devil? Little Queenie? Carol? Love In Vain? Naprawdę ciężko ocenić, każda piosenka na tej płycie jest po prostu genialna. Ja osobiście strasznie cenię sobie covery Chucka - Carol i Little Queenie, kwintesencja rock'n'rolla, te gitary, ten luz... ponadczasowość :!:

No i ta reedycja, muszę ją mieć, a pieniędzy ciągle brakuje :/
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez 2000 man » Wt wrz 22, 2009 4:42 pm

Wszystkie utwory w fantastycznych wykonaniach. Nic dodać, nic ująć!

No chyba prócz tego, że ten album to jednak drugi najlepszy rockowy krążek wszechczasów. :P
NO FUN
Avatar użytkownika
2000 man
Moderator
 
Posty: 1829
Dołączył(a): N lip 12, 2009 8:49 pm

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez Jarski » Wt wrz 22, 2009 5:11 pm

2000 man napisał(a):Wszystkie utwory w fantastycznych wykonaniach. Nic dodać, nic ująć!

No chyba prócz tego, że ten album to jednak drugi najlepszy rockowy krążek wszechczasów. :P


Kurcze, no, szukam i szukam, i znaleźć nie mogę... W którymś numerze "Teraz Rocka" był artykuł o najlepszych płytach koncertowych wszechczasów i z tego co pamiętam, "Get Yer Ya Ya's Out" uplasowała się dopiero gdzieś pod koniec pierwszej dziesiątki, chyba na miejscu siódmym <advocatus diaboli aż głowa boli>. Zresztą mniejsza o numerację - fan i tak wie swoje.
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez micawber » Śr wrz 23, 2009 6:57 pm

Ta płyta to jest mistrzostwo świata. Dla mnie to najlepsza płyta koncertowa jakiej słuchałem.
Avatar użytkownika
micawber
Stoned
 
Posty: 851
Dołączył(a): N lip 19, 2009 2:34 pm

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez Little Queenie » Śr wrz 23, 2009 7:31 pm

No i jaka ma trackliste! Zadnego kawalka nie chce sie przewinac :D.
LITTLE QUEENIE
Little Queenie
Moderator
 
Posty: 459
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 9:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez Heartbreaker » So lut 06, 2010 8:38 pm

Ktoś już przesłuchał tą najnowszą reedycje? Jakieś wrażenia? Jakie są te nowe kawałki?
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez Golden Caddy » So lut 06, 2010 11:17 pm

Jarski napisał(a):<advocatus diaboli aż głowa boli>. Zresztą mniejsza o numerację - fan i tak wie swoje.


Oj tam od razu :twisted: Poprostu chcesz byc rzetelny :>
Golden Caddy
My whole life isn't rock and roll. It's an absurd idea it should be (M.J.)
Avatar użytkownika
Golden Caddy
Stoned
 
Posty: 536
Dołączył(a): Cz lip 16, 2009 12:10 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez Heartbreaker » So mar 27, 2010 12:28 pm

Właśnie dotarła do mnie najnowsza reedycja tego znakomitego albumu. Zakupiona na eBay-u. U nas w kraju reedycja niestety nigdzie nie jest dostępna. Cena w sumie całkiem przyzwoita jak na tak znakomite wydawnictwo. Zakupiłem wersję za ok. 150 zł. Jest jeszcze wersja z winylami, ale w jej przypadku cena przekracza 500 zł... :/ Niestety jak na moją kieszeń jest to zdecydowanie za dużo.
Ale... może kiedyś...

Obrazek

Pytacie o zawartość? Jest REWELACYJNA! Całe wydawnictwo jest mega profesjonalne.
Prócz standardowych, oryginalnych nagrań dostaliśmy dodatkowe, niepublikowane dotąd utwory (Prodigal Son, You Gotta Move, Under My Thumb, I'm Free, Satisfaction). Na szczególną uwagę zasługuje tuta rewelacyjne Under My Thumb połączone z I'm Free. Genialnie brzmi również Satisfaction, chyba jedno z najlepszych nagrań live tej piosenki jakie dotąd słyszałem. Fajnie, kameralnie wyszedł również Prodigal Son, trochę od reszty niestety odstaje You Gotta Move.

Wydawcy dołożyli nam jeszcze trzecie, równie znakomite CD z nagraniami BB Kinga i Tiny Turner (którzy występowali przed Stonesami jako support). Również nagrania z tej płyty trzymają poziom.
Polecam szczególnie Why I Sing The Blues BB Kinga, Proud Mary i REWELACYJNE Son Of A Preacher Man Tiny Turner. Dobrze jest usłyszeć Tinę za dawnych, dobrych lat. Każdy utwór z tej płyty brzmi niezwykle klimatycznie i profesjonalnie. Kawał porządnej muzyki.

Ostatni dysk w pudełku to DVD z materiałem video z niepublikowanymi utworami Stonesów. Są jeszcze nagrania zakulisowe, ale zdaje sie jest to dokładnie to samo, co mieliśmy okazję zobaczyć w Gimme Shelter.
Wydawnictwo zawiera jeszcze kolekcjonerską książeczkę z archiwalnymi zdjęciami, artykułem o planowanej okładce Get Yer Ya Ya's Out, która nigdy nie doszła do skutku itp. (jeszcze tego dokładnie nie przeglądałem).
Jest jeszcze mała replika plakatu promującego płytę (szkoda, że nie w oryginalnej wielkości).
Podsumowując to jestem strasznie zadowolony z zakupu. Świetne, profesjonalne wydawnictwo, na pewno warte swoich pieniędzy. Gorąco polecam!
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez Jarski » Pn mar 29, 2010 6:26 am

Szczęściarz... 8-)
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1970 Get Yer Ya Ya's Out

Postprzez o-olka » N wrz 19, 2010 5:27 pm

wie ktoś skąd mogę ten album ściągnąć? szukałam i szukałam, nigdzie nie mogłam znaleźć...
Avatar użytkownika
o-olka
 
Posty: 156
Dołączył(a): N wrz 19, 2010 3:14 pm
Lokalizacja: Siedlce

Następna strona

Powrót do Główna dyskografia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron