1978 Some Girls

Oficjalne wydawnictwa The Rolling Stones.

Re: 1978 Some Girls

Postprzez Jarski » Śr lis 23, 2011 9:52 pm

I jak tam, panie i panowie? Nabył ktoś już nowe Some Girls i przesłuchał? Jakie wrażenia?
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1978 Some Girls

Postprzez electric muddy » Cz lis 24, 2011 12:20 am

Póki co nie, ale po przesłuchaniu fragmentów fajnie zapowiada się When You're Gone i So Young
ELECTRIC MUDDY
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
electric muddy
Stoned
 
Posty: 596
Dołączył(a): So lip 25, 2009 3:34 pm

Re: 1978 Some Girls

Postprzez Jarski » Cz lis 24, 2011 9:27 pm

Dobrze wiedzieć. Byłem dzisiaj w Media Markt w Czeladzi, ale jeszcze nie sprowadzili. Może pojawi się w przyszłym tygodniu. A póki co oglądam sobie koncert zespołu z Fort Worth z '78 i staram się nie narzekać :)
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1978 Some Girls

Postprzez Jarski » So gru 17, 2011 6:41 pm

Sorki za flooda, ale jakoś nie mogę się powstrzymać: miejsce to samo co w poście powyżej, ale artefakt bez porównania bardziej godny uwagi niż "SM Forth Woth '78"... Byłem, widziałem i z bólem serca odłożyłem na półkę, bo mnie nie stać :(
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1978 Some Girls

Postprzez kris » Pn gru 19, 2011 10:17 am

Fajnie jest wydany ten box :) Mnie zawsze w tych boxach podobaja sie ksiazki (chociaz ani jednej nie mam)
Jumping Jack Flash
Avatar użytkownika
kris
Stoned
 
Posty: 1194
Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:30 am

Re: 1978 Some Girls

Postprzez Jarski » So lut 11, 2012 9:20 am

Poniżej zamieszczam pełną wersję "Petrol Blues", zwaną "Petrol Gang":



Na zremasterowanym i wydanym w zeszłym roku SG znalazła się okrojona wersja, diabli raczą wiedzieć czemu. W każdym bądź razie miłego słuchania, guys :)

I jeszcze - dla porównania - oryginał "Just My Imagination" z wydanej w 1971 roku płyty Sky's the Limit.

Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1978 Some Girls

Postprzez Jarski » Pn kwi 02, 2012 5:56 pm

Pod koniec najnowszego numeru "Teraz Rocka" można przeczytać recenzję "Live in Texas '78" z koncertem Stonesów, promującym ich trasę po Stanach, w czasie której ogrywali materiał z "Some Girls". Jeśli jeszcze go nie kupiliście (lub nie "pożyczyliście" z jakiegoś źródełka na necie), a ta recenzja nie przekona Was, że niezwłocznie należy to zrobić, to ja się poddaję...

Miłej lekturki.
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1978 Some Girls

Postprzez musicmad » Wt kwi 10, 2012 8:51 pm

Przeczytałam w "Jagger. Buntownik, rockman, włóczęga i drań", że Slash kiedyś podobno powiedział: "Mick Jagger powinien był umrzeć po Some Girls, wtedy kiedy był jeszcze ekstra." Nie wiem na ile to prawda, że tak powiedział, albo może należałoby zapytać ile wypił :mrgreen: , ale znienawidziłam go za to na jakiś czas. Wiecie coś o tym?
"I was holding one of Chuck's records when a guy I knew at primary school came up to me. He's got every record Chuck Berry ever made and all his mates have too. Anyways the guy on the station, he is called Mick Jagger."
Avatar użytkownika
musicmad
 
Posty: 50
Dołączył(a): Pn kwi 09, 2012 10:31 pm

Re: 1978 Some Girls

Postprzez Jarski » Pt kwi 13, 2012 9:14 am

musicmad napisał(a):Slash kiedyś podobno powiedział: "Mick Jagger powinien był umrzeć po Some Girls, wtedy kiedy był jeszcze ekstra." Nie wiem na ile to prawda, że tak powiedział, albo może należałoby zapytać ile wypił :mrgreen: , ale znienawidziłam go za to na jakiś czas. Wiecie coś o tym?


Ciekawostka... Wychodzi na to, że Slash zalicza się do grona ludzi, dla których Stonesi skończyli się po '78, bo ich zdaniem w późniejszych latach zespół nie miał już nic ciekawego do zaproponowania. Cóż, facet ma prawo do podobnych opinii, a my możemy się z nim (i resztą niezadowolonych) nie zgadzać. Jednakowoż idąc tym tropem myślenia, stwierdzam, że Slash powinien był umrzeć po Guns 'n' Roses, wtedy, kiedy był jeszcze ekstra. Przecież wiadomo, że jego solowa twórczość nie umywa się do osiągnięć Gunsów, prawda? :)
Say now baby, I'm the rank outsider, you can be my partner in crime...
Avatar użytkownika
Jarski
Stoned
 
Posty: 2835
Dołączył(a): N wrz 13, 2009 4:36 pm
Lokalizacja: Katowice

Re: 1978 Some Girls

Postprzez kris » So kwi 14, 2012 6:49 pm

musicmad napisał(a):Przecież wiadomo, że jego solowa twórczość nie umywa się do osiągnięć Gunsów, prawda?

No a jak ;)
Jumping Jack Flash
Avatar użytkownika
kris
Stoned
 
Posty: 1194
Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:30 am

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Główna dyskografia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron