Re: 1995 Stripped

Oficjalne wydawnictwa The Rolling Stones.

Re: 1995 Stripped

Postprzez polandstones » Pn wrz 19, 2011 11:34 am

Ja bym jej nie zaliczał do płyt koncertowych.
polandstones
 

Re: 1995 Stripped

Postprzez mrambler » Pn wrz 19, 2011 12:17 pm

Wszyscy na całym świecie ją zaliczają do koncertowych, wszędzie jest traktowana jako "live albums", ale oczywiście ty wszystko masz (ale nie możesz pokazać) i wiesz wszystko lepiej!
Oczywiście też na ten temat rozmawiałeś z Charlim, który powiedział że trasa będzie latem 2011, a potem że jednak w 2012!!
1998 Chorzów
2003 Praga
2006 Wiedeń, Berlin
2007 Budapeszt, Brno, Warszawa
2014 Berlin, Wiedeń, Düsseldorf
2017 Hamburg, Düsseldorf
2018 Berlin, Warszawa
Avatar użytkownika
mrambler
 
Posty: 134
Dołączył(a): Pn sie 10, 2009 2:44 pm

Re: 1995 Stripped

Postprzez polandstones » Pn wrz 19, 2011 1:24 pm

mrambler napisał(a):Wszyscy na całym świecie ją zaliczają do koncertowych, wszędzie jest traktowana jako "live albums", ale oczywiście ty wszystko masz (ale nie możesz pokazać) i wiesz wszystko lepiej!
Oczywiście też na ten temat rozmawiałeś z Charlim, który powiedział że trasa będzie latem 2011, a potem że jednak w 2012!!


Widzę mrambler że masz jakieś problemy emocjonalne. długo nie reagowałem na twoje zaczepki, poprostu nie lubię się zniżać do takiego poziomu dyskusji. ale odpowiem na twoje "zarzuty"
- nie neguje tego że cały świat uważa ta płytę za koncertową. napisałem że dla mnie to do końca nie jest koncertówka - prawie połowa piosenek jest livem ze studia. Dla mnie koncertówka to czyte w 100% nagranie z koncertu/stadionu/teatru itd. ale tak jak napisałem wczesniej to moje zdanie
- to że nie mogę pokazać prawdopodobnie chodzi ci o zdjęcia z koncertu 1967. fotograf który mi dał odbitki zastrzegł ze nie mogę ich nigdzie publikować zwłaszcza ze te zdjęcia nigdzie nie były do tej pory pokazywane. poprostu jestem fair dla osoby która mi te zdj dała i ma do nich prawa. jak masz ochotę to mogę Ci je pokazać w Warszawie.
- i ostatnia sprawa co do mojej znajomości z Charlim. nikomu i tobie nie musze udowadniać czy sie z nim znam czy nie. zupełnie mi na tym mi nie zależy. fakt że od kilku lat siedze znim przy stoliku VIP w Janowie i mam okazję porozmawiać o stonsach sprawi ze gdzie jak nie na takim forum mogę sie podzielić informacjami które on mi mówi. przecież taki jest sens tego forum . jeżeli jest to dla ciebie problemem to możesz to przecież zgłosić do moderatorów itp.
jeżeli Charli mówi mi ze trasa jest planowana wtedy lub wtedy to dlaczego mam tego tu nie napisać. a jak sie potoczą potem te fakty to dopiero zobaczym. TRS zmieniają plany bardzo często........
polandstones
 

Re: 1995 Stripped

Postprzez kris » Pn wrz 19, 2011 6:41 pm

No dobra to jest to pół koncertowa płyta, a pół studyjna. ;)
Jumping Jack Flash
Avatar użytkownika
kris
Stoned
 
Posty: 1194
Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:30 am

Re: 1995 Stripped

Postprzez 2000 man » Pn wrz 19, 2011 8:10 pm

mrambler - faktycznie, wyluzuj trochę. Każdy ma prawo nazywać tę płytę jak tylko sobie chce. Równie dobrze ja mogę napisać, że Got Live... to płyta studyjna mimo tego, że "reszta świata" i cała Unia Europejska zaliczają ją do koncertowych ;)
NO FUN
Avatar użytkownika
2000 man
Moderator
 
Posty: 1829
Dołączył(a): N lip 12, 2009 8:49 pm

Poprzednia strona

Powrót do Główna dyskografia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron