2008 Shine A Light

Oficjalne wydawnictwa The Rolling Stones.

2008 Shine A Light

Postprzez 2000 man » Pt lip 17, 2009 11:13 am

Obrazek

Napisałem tu wcześniej wielkiego posta i usunął mi się. W skrócie: pisałem, że w nagraniu dvd jest ładnie oświetlona scena, Keith jest czasem zbyt wyluzowany i niespecjalnie się przykłada do gry, za to Ronnie i reszta zespołu jest w formie, ciekawa setlista i świetne ujęcia, niezłe wykonanie "Shine A Light"...
Avatar użytkownika
2000 man
Moderator
 
Posty: 1829
Dołączył(a): N lip 12, 2009 8:49 pm

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez Little Queenie » Pt lip 17, 2009 10:42 pm

Hehe, ale ze zrezygnowaniem to skrociles :). Tez tak mam jak mi posta skasuje i sie wkurze :).

No coz, koncert z Beacon Theatre w Nowym Jorku mialam duzo wczesniej niz wyszlo to oficjalnie na krazku. Po prostu zdobylam soundboard recording z tego wystepu i od pierwszego przesluchania byl to jeden z moich ulubionych do sluchania koncertow Stonesow w USA. Przede wszystkim genialny repertuar (i tak dosc oryginalny nawet jak na wystep typu w malej sali), Loving Cup kroluje, Far Away Eyes... Po prostu super setlista. Fakt, ze Keith troche bombil ale za to reszta zespolu w swietnej formie. Druga rzecz to publicznosc - nie ma to jak amerykanska publicznosc - oni znaja teksty chyba kazdej piosenki Stonesow! Publicznosci prawie w ogole nie slychac na oficjalnym wydaniu (jest dosyc wyciszona) ale na nagraniu, ktore posiadam slychac jak cala sala spiewa ze Stonesami od samego poczatku do samego konca. Bilety na takie koncerty sa zazwyczaj drogie, wiec raczej publicznosc w wiekszosci skladala sie z oddanych fanow i zawsze takiego koncertu lepiej sie slucha, a czy oglada - nie wiem, jakos malo tego pokazywali na dvd :).
LITTLE QUEENIE
Little Queenie
Moderator
 
Posty: 459
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 9:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez Golden Caddy » So lip 18, 2009 10:41 am

Szkoda tylko, ze w pierwsze rzedy wcisneli jakis takich zbyt ladnych ludzi, zeby ladnie wygladalo na filmie :>
Golden Caddy
My whole life isn't rock and roll. It's an absurd idea it should be (M.J.)
Avatar użytkownika
Golden Caddy
Stoned
 
Posty: 536
Dołączył(a): Cz lip 16, 2009 12:10 am
Lokalizacja: Wrocław

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez eleanorrigby » Śr paź 21, 2009 3:08 pm

Mimo wyidealizowanej publiczności całe przedsięwzięcie jest miłe dla oka. Muzyka, oświetlenie, archiwalne materiały i nagrane przygotowania do koncertu-czego więcej chciec od życia:)

"Gdy usłyszałem, ze chcą kręcic film o stonesach, powiedziałem: spadajcie! Ile takich filmów już nakręciliśmy? Wtedy dodali, że reżyserowac będzie Marin Scorsese i natychmiast zmieniłem zdanie(...)to jeden z tych wyjątkowych ludzi którym trzeba po prostu dac robic ich robotę"
"Sami sugerowaliśmy mu, że pokazanie nas gadających z dziennikarzami na początku kariery, będzie ciekawsze niż czyhanie z kamerą przed garderobą, gdzie ja i Charlie próbujemy ruszyc nasze stare tyłki na scenę. To strasznie nudne."
Keith


Christina Aguilera & 'Live With Me'-elektryzujące wykonanie. Mocny głos Cristiny, szybki reef i Mick bardzo zadowolony z towarzystwa seksownej wokalistki :lol:

Champagne & Reefer (Buddy Guy)-co tu dużo mówic, dobry muzyk, dobre wykonanie. Guy wyraźnie "bawi" się muzyką, dźwiękami...

"Loving Cup" & Jack White-fajnie kontrastuje ze sobą barwa głosu Micka i Jacka.

Shattered, Jumping Jack Flash, Live With Me, Champagne & Reefer, You Got The Silver i... może Sympathy for the Devil-te utwory zrobiły na mnie największe wrażenie
Ostatnio edytowano Śr paź 21, 2009 8:21 pm przez eleanorrigby, łącznie edytowano 2 razy
You think I'm crazy and baby I know that it's true
Before that you know it I think that you'll go crazy too...
Avatar użytkownika
eleanorrigby
Stoned
 
Posty: 625
Dołączył(a): Pn lip 27, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola (Łódź)

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez Stones » Śr paź 21, 2009 3:18 pm

Film Shine A Light kojarzył mi się zwasze z pewną fajną dziewczyną i chwilami z nią spędzonymi ;) ;) ;)
Peace and love :D
Avatar użytkownika
Stones
 
Posty: 126
Dołączył(a): So paź 10, 2009 10:27 pm

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez micawber » Śr paź 21, 2009 6:29 pm

eleanorrigby napisał(a):Podoba mi się również pomysł zaproszenia gości:
"Ain't to Proud to Beg" i Amy Winehouse-ten duet jako jedyny nie bardzo mi się podobał. Punktem kulminacyjnym była solówka Keitha. Amy mimo ciekawej barwy głosu jakoś nie pasuje do całości(pewnie jestem nieobiektywna, bo bardzo Winehouse nie lubie)


:?: :?: :?:
Avatar użytkownika
micawber
Stoned
 
Posty: 851
Dołączył(a): N lip 19, 2009 2:34 pm

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez eleanorrigby » Śr paź 21, 2009 6:30 pm

coś nie tak napisałam??
You think I'm crazy and baby I know that it's true
Before that you know it I think that you'll go crazy too...
Avatar użytkownika
eleanorrigby
Stoned
 
Posty: 625
Dołączył(a): Pn lip 27, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola (Łódź)

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez Stones » Śr paź 21, 2009 6:39 pm

Hehehe po prostu eleanor... w tym filmie nie było żadnej Amy Winehouse.
Peace and love :D
Avatar użytkownika
Stones
 
Posty: 126
Dołączył(a): So paź 10, 2009 10:27 pm

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez micawber » Śr paź 21, 2009 6:42 pm

Z tego co się orientuję to Amy występowała ze Stonesami na Isle of Wight Festival w 2007 roku.
Avatar użytkownika
micawber
Stoned
 
Posty: 851
Dołączył(a): N lip 19, 2009 2:34 pm

Re: 2008 Shine A Light

Postprzez Heartbreaker » Śr paź 21, 2009 6:49 pm

Swoją drogą całkiem fajnie tam zaśpiewała, pomijając oczywiście tekstowe pomyłki.
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Następna strona

Powrót do Główna dyskografia



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron