Ronnie Wood 2001 Not For Beginners

Tematy dotyczące solowych wydawnictw członków grupy.

Ronnie Wood 2001 Not For Beginners

Postprzez Little Queenie » So lip 18, 2009 2:46 pm

Obrazek

Pamietam jak ta plyta wychodzila ale jakos nie ciagnelo mnie do kupowania dyskografii Rona, jednak jakis czas temu dostalam ten album od allmana (ktoremu za to bardzo dziekuje :D). Co mi sie bardzo spodobalo to zabarwienie country (m.in. piosenka Rock'n Roll Star - te gitary i bacground vocals - tak naprawde to wiekszosc piosenek na tym albumie ma takie zabarwienie) ale tez najladniejsza chyba ballada Rona Whadd'ya Think. Co jeszcze fajnego - instrumentalna King Of Kings z Bobem Dylanem - pewnie dzieki wspolpracy z Bobem tego folku na plycie jest wiecej niz na innych. Plyta ma taki raczej "stary" klimat i jak tego slucham, to mam uczucie, ze slucham dobrej, starej muzy :).

Display: http://www.ronniewood.com/DisplayAlbum. ... Ron%20Wood
LITTLE QUEENIE
Little Queenie
Moderator
 
Posty: 459
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 9:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ronnie Wood 2001 Not For Beginners

Postprzez Heartbreaker » So lip 18, 2009 6:17 pm

A mi się ta płyta nie podoba... :/ Nabyłem ją na fali mojego wielkiego zaintrygowania muzyką Rona. Szczerze, to zdecydowałem się na nią głównie ze względu na okładkę... (wiem, strasznie głupie, ale to prawda). Nie wiem, nie dociera do mnie. Whadd'ya Think wydaje mi się tandetne - nienawidzę takiego wokalu, kojarzy mi się ze wspólczesnymi boysbandami.. Hmm sam nie wiem, może kiedyś się jeszcze do niej przekonam.
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice

Re: Ronnie Wood 2001 Not For Beginners

Postprzez Little Queenie » N lip 19, 2009 12:41 pm

Heartbreaker napisał(a):Whadd'ya Think wydaje mi się tandetne - nienawidzę takiego wokalu, kojarzy mi się ze wspólczesnymi boysbandami..

Moze gdyby to nie byl glos Rona tez bym na to patrzyla w ten spodob jednak kiedy slysze jego glos, to w ogole nie kojarzy mi sie to z zadnym wspolczesnym boysbandem. Ale wiem o co ci chodzi :).
LITTLE QUEENIE
Little Queenie
Moderator
 
Posty: 459
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 9:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Ronnie Wood 2001 Not For Beginners

Postprzez Heartbreaker » N lip 19, 2009 3:47 pm

Za to "This Little Heart" wymiata, dużo slide'u i ten specyficzny klimat by Ronnie. :) No i "Real Hard Rocker" - lubią taki brudny i niegrzeczny blues ;)
Mimo wszystko jest kilka utworów wartych uwagi...
Vitamins & Salt

22.07.2007 - Brno
25.07.2007 - Warszawa
09.09.2017 - Hamburg
08.07.2018 - Warszawa
Avatar użytkownika
Heartbreaker
Moderator
 
Posty: 2114
Dołączył(a): Pt lip 17, 2009 11:37 am
Lokalizacja: Katowice


Powrót do Projekty solowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron