News

Wszystko co jest związane z zespołem i nie pasuje do innych kategorii.

Re: News

Postprzez rafal1716 » Pt maja 19, 2017 5:58 am

RS1964 napisał(a):Dzień dobry.
Mam na imię Ryszard. Podczytuję to forum od lat ale dopiero teraz się zarejestrowałem. Głównym powodem tego kroku jest fakt, że prawdopodobnie może wreszcie po raz pierwszy (!) zobaczę RS na żywo :D Nabyłem LUCKY DIP do Hamburga. I właśnie w tym temacie mam do Was pytanie. Czy ktoś z Was wchodził już na któryś koncert Stonesów na tej zasadzie? Wiem że miejsca są losowane ale czy spodziewać się tylko peryferii czy można faktycznie trafić miejsce bliżej sceny? Może coś wiecie? A tak bajdełej to może się okazać, że będę potrzebował towarzysza do tego LUCKU DIPa, bo jak wiecie jest to wejściówka podwójna a mój kolega, z którym planowałem jechać coś mi zaczyna marudzić. Gdyby tak się coś porobiło to dam znać. Napiszcie więc proszę jeżeli coś wiecie w sprawie tego LUCKY DIP.



Ja miałem takie bilety na koncert w Rzymie, ale tam były tylko 2 strefy, golden circle i cała płyta za nimi. Oczywiście dostałem te bilety na tył. Szczerze to wątpie, że da się wylosować coś lepszego. Również kupiłem Lucky Dip na Hamburg, będę szczęśliwy jak będą to miejsca stojące, oby tylko nie jakieś ostatnie trybumy z ograniczonym widokiem
rafal1716
 
Posty: 8
Dołączył(a): Pt maja 03, 2013 9:38 pm

Re: News

Postprzez Honky Tonk Man » Pt maja 19, 2017 1:51 pm

Mi udało się kupić LUCKY DIP na koncert w Amsterdamie i też zachodziłem w głowę jakie miejsca dostanę :? Również mam prośbę o pomoc w rozwikłaniu trochę zagadkowej dla mnie sprawy, mianowicie otrzymałem na maila (po dokonaniu zapłaty) taki pseudo e-bilet, na którym jest tylko że to jest The Rolling Stones - Lucky Dip, numer klienta, moje imię i nazwisko oraz data 30 września. Obok po holendersku jest napisane żebym z dokumentem tożsamości zgłosił się do kasy w dniu koncertu i tam otrzymam bilet czy coś takiego. Natomiast jak się zaloguję na stronie Ticketmaster, to mam numer zamówienia, typ (Regular) i Level (Staanplaats) - bystrość umysłu podpowiada mi, że są to miejsca stojące ;) Ponadto gdzieś tam jeszcze wyczytałem, że na kilka dni przed koncertem dostanę maila z instrukcją co robić albo coś podobnego, już nie pamiętam. I tu moje pytanie do Was - czy ktoś z forumowiczów miał już do czynienia z tymi Lucky Dip i czy przebiegało to w ten sam sposób jak opisany powyżej u mnie, czy inaczej?
Honky Tonk Man
 
Posty: 27
Dołączył(a): Wt sie 04, 2009 1:46 pm

Re: News

Postprzez MickDaseway » So maja 27, 2017 10:10 am

Cześć,

Kto się wybiera do Austrii na Stonesów, mamy transport z centralnej Polski :)
Pozdrawiam
MickDaseway
 
Posty: 8
Dołączył(a): Wt cze 03, 2014 11:39 pm

Re: News

Postprzez ugene1 » Śr maja 31, 2017 10:49 am

Jadę do Austri ale z Katowic zorganizowanym wyjazdem. A jedzie ktoś do hamburga albo Monachium i miałby transport dla jednej może dwóch osób (choc raczej dla jednej)?
ugene1
 
Posty: 3
Dołączył(a): Śr maja 31, 2017 10:44 am

Re: News

Postprzez gorgo1985 » Cz cze 15, 2017 1:02 pm

Zmarła Anita Pallenberg.
gorgo1985
 
Posty: 44
Dołączył(a): Wt kwi 24, 2012 4:58 pm

Re: News

Postprzez kris » Pt cze 16, 2017 2:03 pm

9 czerwca wyszedł soundtrack do filmu Ladies And Gentelman. Ponownie pojawiło się Some Girls: Live In Texas '78 oraz Live At The Checkerboard Lounge.

https://iorr.org/talk/read.php?1,2422823,page=1
Jumping Jack Flash
Avatar użytkownika
kris
Stoned
 
Posty: 1194
Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:30 am

Re: News

Postprzez olab » Wt lip 04, 2017 4:34 pm

muddy napisał(a):
olab napisał(a):Kurcze przed chwilą dzielił mnie jeden klik żeby kupić na Szwecję 2 bilety za 1200 zł /całkiem dobra cena/. U mnie problem natury organizacyjnej jestem osobą na wózku i nie ma chętnego wokół mnie na koncert mimo, że funduję wsio gratis czyli przelot i bilet ehh ludzie są dziwni.
Pozostanie mi wspominać Dusseldorf-:))
I nie śmierdzę, nie pierdzę jakby co ;)
Zazdroszczę tym którzy się załapią na trasę. Bawcie póki nasze dziadki dają radę.


A skąd jesteś?
Ja bym od razu się rzucił do pomocy:) gdyby to jakoś dało się ogarnąć, to daj znać.
Tak poważnie wybieramy się na Stockholm oraz Hamburg.
Start z Gdańska, czy może ktoś się również wybiera z okolic?
Byłbym wdzięczny za pomysły organizacyjne.


Ponownie Dusseldorf-wylot z W-wy, bilety już są w domciu :)
Jadę mimo wciąż braku osoby towarzyszącej-miłość do RS wygrała. ;)
olab
 
Posty: 57
Dołączył(a): Cz mar 28, 2013 3:46 pm

Re: News

Postprzez Fester » So lip 08, 2017 1:55 pm

Avatar użytkownika
Fester
 
Posty: 8
Dołączył(a): N sie 09, 2015 7:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: News

Postprzez kris » So lip 08, 2017 3:07 pm

Fester napisał(a):https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=4&cad=rja&uact=8&sqi=2&ved=0ahUKEwjG6_3W3fnUAhXFIJoKHdqMA4YQqOcBCD4wAw&url=http%3A%2F%2Fwww.terazrock.pl%2Faktualnosci%2Fczytaj%2Fthe-rolling-stones-nowa-plyta-i-ksiazka-we-wrzesniu.html&usg=AFQjCNGp58OIYcft8VvPjOsufDPy16LiHg


Dodatkowo w grudniu (około świąt) ma się ukazać płyta z koncertowymi nagraniami. Być może będzie to materiał z koncertu który odbył się w Los Angeles 20 maja 2015 w teatrze Fonda pod specjalną nazwą "Sticky Fingers Live".
Jumping Jack Flash
Avatar użytkownika
kris
Stoned
 
Posty: 1194
Dołączył(a): So sie 01, 2009 9:30 am

Re: News

Postprzez SexMachine » Pn lip 10, 2017 9:27 am

Czyli jest szansa, że na trasie usłyszymy nowe kawałki 8-)
Ciekawa jest jeszcze inna informacja: zespół ma zamiar kontynuować trasę w 2018. Jest jeszcze nadzieja :lol:
Avatar użytkownika
SexMachine
 
Posty: 148
Dołączył(a): Pn paź 27, 2014 5:44 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do The Rolling Stones ogólnie



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron