Mick Jagger 1993 Sweet Thing

Tematy dotyczące solowych wydawnictw członków grupy.

Mick Jagger 1993 Sweet Thing

Postprzez Little Queenie » So lip 18, 2009 11:19 am

Obrazek

Rehearsale z Saturday Night Live nagrywane w Nowym Jorku z lutego 1993 i nagrania z koncertu w Webster Hall z 9 lutego 1993, wydane w Niemczech. Bardzo ciekawy repertuar, bo z Micka piosenek: Born Under a Bad Sign, Think, dwa wykonania Sweet Thing i dwa wykonania Don't Tear Me Up, a reszta to: Rip This Joint, Live With Me, Have You Seen Your Mother Baby, Standing in the Shadow (to wykonanie po prostu rzuca na kolana!) + taka piosenka jak Crazy World. Nie wiem jak wy ale ja kocham piosenki Stonesow w wykonaniu Micka - oczywiscie brzmia inaczej ale maja w sobie takie fajne brzmienie. Tez o tym bootlegu nie wiedzialam, dopoki go nie kupilam.
LITTLE QUEENIE
Little Queenie
Moderator
 
Posty: 459
Dołączył(a): Śr lip 15, 2009 9:55 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Mick Jagger 1993 Sweet Thing

Postprzez eleanorrigby » So sie 29, 2009 8:59 pm

Little Queenie napisał(a):Obrazek

Nie wiem jak wy ale ja kocham piosenki Stonesow w wykonaniu Micka - oczywiscie brzmia inaczej ale maja w sobie takie fajne brzmienie.


Brzmią inaczej i oryginalnie, ale nie powala mnie to na kolana. Po prostu przyjemnie się słucha. Jeśli chodzi o Micka solo, to chyba najlepsze, co zrobił (musze przyznac, ze wszystkiego nie sluchalam, ale z tego co znam z pewnoscia "sweet thing" góruje)
You think I'm crazy and baby I know that it's true
Before that you know it I think that you'll go crazy too...
Avatar użytkownika
eleanorrigby
Stoned
 
Posty: 625
Dołączył(a): Pn lip 27, 2009 8:48 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola (Łódź)


Powrót do Projekty solowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron